ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40020 12V 52AH 470A

Šifra proizvoda: 0092S40020

7.958,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40020 12V 52AH 470A
Za putnička vozila, sledeći fabrikata.

ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD
LANCIA
MINI (BMW)
MOTORCRAFT
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SEAT
SKODA
TOYOTA
VW (VOLKSWAGEN)

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40020
Tip baterije:
12V 52AH 470A
Skraćenica trgovine (HKB):
552 400 047
Pretraga broja (KSN):
S4 002
Nominalna snaga:
54,00 Ah
Visina:
190 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
207 mm
Struja hladnog starta (ampera)
470 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Fabrikat Broj artikla
ALFA ROMEO 50500212
AUDI 1J0 915 105 AB
AUDI 000 915 105 AB
AUDI 8D0 915 105 F
AUDI 8D0 915 105 A
AUDI 1J0 915 105 D
AUDI 1J0 915 105
BMW 61 21 8 376 449
BMW 61 21 9 069 234
BMW 61 21 8 377 123
BMW 61 21 8 377 120
BMW 61 21 8 376 453
BMW 61 21 8 363 890
BMW 61 21 1 371 404
CITROEN 5600 QN
DACIA 77 01 376 963
DACIA 77 11 238 596
FIAT 51767152
FIAT 51760308
FIAT 55700403
FIAT 46211709
FIAT 51773101
FIAT 50500212
FORD 1U2J 10655 A4A
FORD 3U3J1 0655 BA
LANCIA 51767152
MINI (BMW) 61218 376 453
MOTORCRAFT 1 347 741
OPEL 1201210
OPEL 13165236
PEUGEOT 5600 KJ
PEUGEOT 5600 QN
RENAULT 77 11 238 596
RENAULT 77 11 222 756
RENAULT 77 11 222 779
RENAULT 77 01 381 061
RENAULT 77 01 376 963
SEAT 1J0 915 105 AB
SEAT 1J0 915 105
SEAT 1J0 915 105 D
SEAT 000 915 105 AB
SEAT 1K0 915 105
SKODA 1K0 915 105
SKODA 441040161506
SKODA 8E0 915 105
SKODA 000 915 105 AB
SKODA 1J0 915 105 AB
TOYOTA 28800-0J030
TOYOTA 28800 54459 83
TOYOTA 28800-0D340
TOYOTA 28800-0J040
TOYOTA 28800-YZZAM
VW (VOLKSWAGEN) 8D0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN) 8D0 915 105 AF
VW (VOLKSWAGEN) 8D0 915 105 F
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105
VW (VOLKSWAGEN) 1H0 915 105 F
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105
VW (VOLKSWAGEN) 1H0 915 105
VW (VOLKSWAGEN) 000 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN) 1K0 915 105
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 D
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN) 1H0 915 105 B

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40020 12V 52AH 470A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40040 12V 60AH 540A

8.867,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E110 12V 80AH 730A

16.871,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40280 12V 95Ah 830A

14.204,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40010 12V 44AH 440A

7.140,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A150 12V 95AH 850A

27.834,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, teretni program

BOSCH® Akumulator 0092TE0777 12V 190AH 1.050A

28.999,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50010 12V 52AH 520A

8.591,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40210 12V 45Ah 330A

7.269,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50070 12V 74Ah 750A

12.253,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E070 12V 65Ah 650A

14.149,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

Aparati za zavarivanje

VARSTROJ® Vartig 301 AC/DC W

Stara cena 699.000,00 RSD 672.900,00 RSD sa PDV
BOSCH® - Akumulatorski odvrtači PROFI

BOSCH® Nastavak metalna stezna glava – GFA 18-M

Stara cena 9.598,80 RSD 6.818,90 RSD sa PDV
BOSCH® - Sistemi usisavanja PROFI

BOSCH® Usisivač – GAS 55 M AFC

Stara cena 141.199,00 RSD 109.495,00 RSD sa PDV
Akcija baštenska garnitura

Prekrivka za baštenski nameštaj – četvrtasta

Stara cena 2.680,00 RSD 2.445,00 RSD sa PDV
Testere za orezivanje

Villager® Baštenska testera GS 119

1.039,50 RSD sa PDV
METABO® Čekić bušilice

METABO® SDS – Plus Kombičekić BHE 2444 – Tiplerica

Stara cena 24.495,00 RSD 18.595,00 RSD sa PDV
Kärcher®

KÄRCHER® Spojka dupla mesing

726,00 RSD sa PDV
Igračke za devojčice

WINX lutka Tynix standard

2.529,00 RSD sa PDV
BOSCH® - GARNITURE SIJALICA

BOSCH® Sijalica H1/H7 MAXIBOX

1.440,00 RSD sa PDV
Akcija bazeni

PRISM FRAME Premium ® bazen 6.1 m × 1.32 m

75.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 35-delni set burgija i bitova odvrtača

3.500,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 11 komada plastičnih gipkih produžetaka SDB

1.600,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Kofer Makpac 3

3.500,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – siva

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – bež

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

GAZEBO tenda 3×6

Stara cena 13.499,00 RSD 11.599,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda 3 x 9 sa bočnim stranama – bela

Stara cena 16.499,00 RSD 13.999,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

VRTNI PAVILJON 3X6 – BELI – Garaža tenda

Stara cena 28.199,00 RSD 25.799,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Metalna gazebo tenda Savona

Stara cena 31.499,00 RSD 29.499,00 RSD sa PDV

Kategorije