ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40010 12V 44AH 440A

Šifra proizvoda: 0092S40010

7.140,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40010 12V 44AH 440A
Za putnička vozila, sledeći brendova.

AUDI
CHEVROLET
CLAAS
JOHN DEERE
FORD
HOLDEN
MOTORCRAFT
NISSAN
OPEL
RENAULT
ROVER
SUZUKI
TOYOTA
VAUXHALL

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40010
Tip baterije:
12V 44AH 440A
Skraćenica trgovine (HKB):
544 402 044
Pretraga broja (KSN):
S4 001
Nominalna snaga:
44,00 Ah
Visina:
190 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
207 mm
Struja hladnog starta (ampera)
440 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Brend Broj artikla
AUDI 8A0 915 105 A
CHEVROLET 19 001 889
CLAAS 177 790 0
JOHN DEERE EPYP
FORD 6G9N1 0655 LA
FORD 3U2J1 0655 EA
FORD 1U2J 10655 G4A
FORD 3U2J1 0655 AA
FORD ME8U2J 10655 JA
FORD 7M0 915 105
FORD 1130883
FORD 1347729
FORD 1426512
FORD 1347733
FORD 98AX 10655 A4A
FORD 98AB 10655 AA
FORD 96FB 10655 AD
FORD 1072324
FORD 1062547
HOLDEN 19 001 889
MOTORCRAFT 1 347 729
MOTORCRAFT 1 347 733
MOTORCRAFT 1 151 998
NISSAN 24410 AY60B
OPEL 90540474
OPEL 24422574
OPEL 19001889
OPEL 1201030
OPEL 19001885
OPEL 1201284
RENAULT 77 01 376 962
RENAULT 77 01 376 968
RENAULT 77 11 222 785
ROVER Z25 4324
ROVER Z15 4324
SUZUKI 33610-83E2
SUZUKI 33610-83E3
TOYOTA 28800-YZZAW
TOYOTA 28800-YZZIB
VAUXHALL 19001889

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40010 12V 44AH 440A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40130 12V 95Ah 800A

14.223,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50130 12V 100AH 830A

17.107,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40001 12V 44AH 440A

6.826,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E110 12V 80AH 730A

16.871,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40250 12V 60Ah 540A

9.447,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40260 12V 70Ah 630A

11.162,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40240 12V 60Ah 540A

9.447,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50070 12V 74Ah 750A

12.253,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40280 12V 95Ah 830A

14.204,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40180 12V 40Ah 330A

6.741,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

Akcija baštenski stolovi

Kvadratni sto Faro – siva / crna

Stara cena 7.344,00 RSD 6.145,00 RSD sa PDV
Bar-kod skeneri

XL-SCAN® 5500 USB bar-kod čitač (skener)

5.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® - AeroTwin Plus metlica

BOSCH® AeroTwin Plus metlica 530 mm

1.748,00 RSD sa PDV
Ključevi

Ključ okasti 8 x 9

134,00 RSD sa PDV
Ašovi i motike

Ašov limeni

Cena od: 610,00 RSD
Ašovi i motike

Ašov

715,70 RSD sa PDV
Cepači za drva

Villager® Vertikalni cepač drva LS 8 T (monofazni)

Stara cena 73.034,50 RSD 65.425,15 RSD sa PDV
Akumulatorske ugaone brusilice

MAKITA® Aku. ugaona brusilica DGA506Z – Solo

35.331,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 3-delni set SDS-plus dleta

Stara cena 10.797,84 RSD 5.261,69 RSD sa PDV
BOSCH® - Hameri za bušenje i štemovanje PROFI

BOSCH® El.pneum. čekić SDS MAX GSH 5 CE

Stara cena 85.999,00 RSD 66.865,00 RSD sa PDV
Akcija bazeni

PRISM FRAME Premium ® bazen 6.1 m × 1.32 m

75.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 35-delni set burgija i bitova odvrtača

3.500,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 11 komada plastičnih gipkih produžetaka SDB

1.600,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Kofer Makpac 3

3.500,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – siva

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – bež

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

GAZEBO tenda 3×6

Stara cena 13.499,00 RSD 11.599,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda 3 x 9 sa bočnim stranama – bela

Stara cena 16.499,00 RSD 13.999,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

VRTNI PAVILJON 3X6 – BELI – Garaža tenda

Stara cena 28.199,00 RSD 25.799,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Metalna gazebo tenda Savona

Stara cena 31.499,00 RSD 29.499,00 RSD sa PDV

Kategorije