ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A

Šifra proizvoda: 0092S40080

11.423,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A
Za putnička vozila, sledeći fabrikata.

ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CHRYSLER
CITROEN
CLAAS
DAF
FIAT
FORD
IVECO
JAGUAR
LANCIA
LEXUS
MERCEDES-BENZ
MINI (BMW)
SMART (MCC)
MG
MOTORCRAFT
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PINGUELY
PORSCHE
RENAULT
ROVER
SCANIA
SEAT
SKODA
SUZUKI
TOYOTA
VW (VOLKSWAGEN)

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40080
Tip baterije:
12V 74Ah 680A
Skraćenica trgovine (HKB):
574 012 068
Pretraga broja (KSN):
S4 008
Nominalna snaga:
74,00 Ah
Visina:
190 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
278 mm
Struja hladnog starta (ampera)
680 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Fabrikat Broj artikla
ALFA ROMEO 46227869
ALFA ROMEO 46227873
AUDI 4D0 915 105 A
AUDI 4F0 915 105 A
AUDI 8K0 915 105 C
AUDI 000 915 105 AF
AUDI 000 915 105 AE
AUDI 8E0 915 105 L
AUDI 8E0 915 105 H
AUDI 8E0 915 105 B
BMW 61 21 8 361 193
BMW 61 21 8 381 726
BMW 61 21 7 570 682
BMW 61 21 6 927 454
BMW 61 21 8 381 735
BMW 61 21 8 381 734
BMW 61 21 8 381 731
BMW 61 21 8 381 730
BMW 61 21 8 381 727
CHRYSLER CID 1000 83 E
CITROEN 5600 HR
CITROEN 5600 SX
CITROEN ZC 98 654 82
CITROEN 5600 JX
CITROEN 5600 QR
CLAAS 177 763 0
CLAAS 177 764 0
DAF 1650068
FIAT 51763097
FIAT 46227869
FIAT 46227873
FIAT 46214087
FORD 1U2J 10655 E4A
FORD 1139437
FORD YU2J 10655 E4A
IVECO 93162326
IVECO 2994558
JAGUAR 1X43 10655 CA
JAGUAR LNC 1250AA
JAGUAR LNA 1250BB
LANCIA 46227869
LEXUS 28800 YZZBC
LEXUS 28800 YZZBA
MERCEDES-BENZ 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ A 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ A 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ A 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ HAA 193 54 1P 000
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 73 01
MINI (BMW) 61 21 7 570 682
MINI (BMW) 61 21 8 381 730
SMART (MCC) Q45400 21
MG YGD 0001 20
MOTORCRAFT 1 112 616
NISSAN 24410 3X10A
NISSAN 24410 2X101
OPEL 1201212
OPEL 13165238
OPEL 1201252
OPEL 1201256
OPEL 90564961
OPEL 1201274
OPEL 1777871
OPEL 90542072
OPEL 1201261
PEUGEOT 5600 GR
PEUGEOT 5600 QR
PEUGEOT ZC 98 654 82
PEUGEOT 7905 525 567
PEUGEOT 5600 HR
PEUGEOT 5600 JX
PEUGEOT 5600 CX
PINGUELY 244 020 6240
PORSCHE 999 611 070 00
PORSCHE 999 611 075 00
RENAULT 24 41 000 04R
RENAULT 77 01 376 965
RENAULT 77 11 222 781
RENAULT 82 00 377 287
RENAULT 79 05 525 567
RENAULT 82 00 377 288
RENAULT 77 00 758 380
RENAULT 77 01 381 063
RENAULT 77 01 381 064
ROVER YGD 0001 20
SCANIA 5241732
SCANIA 5355763
SCANIA 12760020
SEAT 1J0 915 105 C
SEAT 4F0 915 105 A
SEAT 8E0 915 105 B
SEAT 8E0 915 105 L
SEAT 8K0 915 105 C
SEAT 1J0 915 105 N
SEAT 000 915 105 AE
SEAT 000 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 AF
SEAT 8E0 915 105 H
SKODA 8K0 915 105 C
SKODA 8E0 915 105 L
SKODA 8E0 915 105 H
SKODA 000 915 105 AF
SKODA 4F0 915 105 A
SKODA 8E0 915 105 B
SKODA 000 915 105 AE
SUZUKI 33610-79J00
SUZUKI 33610 79J00 000
TOYOTA 28800-0G020
TOYOTA 28800-0N060
TOYOTA 28800-130LS
TOYOTA 28800-YZZAP
TOYOTA BCI-096
TOYOTA 28800-YZZBC
TOYOTA 28800-YZZBD
TOYOTA 28800 56638 83
TOYOTA 28800 57412 83
TOYOTA 28800-YZZBA
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 AE
VW (VOLKSWAGEN) 000 915 105 AE
VW (VOLKSWAGEN) 000 915 105 AF
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 AF
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 C
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 M
VW (VOLKSWAGEN) 8K0 915 105 C
VW (VOLKSWAGEN) 3B0 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN) 4D0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN) 4F0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 H
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 L
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 N

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50070 12V 74Ah 750A

12.253,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E110 12V 80AH 730A

16.871,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40100 12V 80AH 740A

12.156,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40220 12V 45Ah 330A

7.269,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50020 12V 54AH 530A

9.557,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40200 12V 45Ah 330A

7.269,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40180 12V 40Ah 330A

6.741,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50150 12V 110Ah 920A

18.099,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A150 12V 95AH 850A

27.834,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40250 12V 60Ah 540A

9.447,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

BOSCH® - Stacionarni uređaji i postolja PROFI

BOSCH® Stacionarna kružna testera – GCM 8 SDE

Stara cena 941.999,00 RSD 72.499,00 RSD sa PDV
MAKITA® Alati za sečenje i brušenje

MAKITA® Ugaona brusilica GA6021

24.881,00 RSD sa PDV
Saksije i žardinjere

Podmetač za žardinjeru flora L100

1.356,00 RSD sa PDV
Testere za orezivanje

List za testeru PowerCut 760

211,00 RSD sa PDV
Akcija baštenska stolica

Baštenska stolica Como – žuta

Stara cena 3.265,00 RSD 2.645,00 RSD sa PDV
BOSCH® - Sistemi usisavanja PROFI

BOSCH® Usisivač – GAS 55 M AFC

Stara cena 141.199,00 RSD 109.495,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH®7-delni „Pocket“ set bitova odvrtača

Stara cena 2.928,96 RSD 1.756,92 RSD sa PDV
BOSCH® - Električne kosilice

BOSCH® Pokrivač kosilice za spremanje

Stara cena 3.598,80 RSD 2.414,50 RSD sa PDV
METABO® Pribor

METABO® Set 18 kom. spiralnih burgija za ciglu, blok, kamen, drvo, metal

Stara cena 2.285,00 RSD 2.055,00 RSD sa PDV
Akumulatorske ubodne testere

MAKITA® Bežični sekač za višestruku namenu CP100DZ

Stara cena 10.190,00 RSD 7.190,00 RSD sa PDV
Akcija bazeni

PRISM FRAME Premium ® bazen 6.1 m × 1.32 m

75.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 35-delni set burgija i bitova odvrtača

3.500,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 11 komada plastičnih gipkih produžetaka SDB

1.600,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Kofer Makpac 3

3.500,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – siva

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – bež

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

GAZEBO tenda 3×6

Stara cena 13.499,00 RSD 11.599,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda 3 x 9 sa bočnim stranama – bela

Stara cena 16.499,00 RSD 13.999,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

VRTNI PAVILJON 3X6 – BELI – Garaža tenda

Stara cena 28.199,00 RSD 25.799,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Metalna gazebo tenda Savona

Stara cena 31.499,00 RSD 29.499,00 RSD sa PDV

Kategorije