Warning: file_get_contents(https://api.kursna-lista.info/f53ec1381124cf3ac11a0ac413c7ee76/konvertor/rsd/eur): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /homepages/6/d760213961/htdocs/wp-content/plugins/djb-woocommerce-enable-paypal-rsd-currency/djb-woocommerce-enable-paypal-rsd-currency.php on line 23
BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A | Valmax.rs
ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A

Šifra proizvoda: 0092S40080

11.423,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A
Za putnička vozila, sledeći fabrikata.

ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CHRYSLER
CITROEN
CLAAS
DAF
FIAT
FORD
IVECO
JAGUAR
LANCIA
LEXUS
MERCEDES-BENZ
MINI (BMW)
SMART (MCC)
MG
MOTORCRAFT
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PINGUELY
PORSCHE
RENAULT
ROVER
SCANIA
SEAT
SKODA
SUZUKI
TOYOTA
VW (VOLKSWAGEN)

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40080
Tip baterije:
12V 74Ah 680A
Skraćenica trgovine (HKB):
574 012 068
Pretraga broja (KSN):
S4 008
Nominalna snaga:
74,00 Ah
Visina:
190 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
278 mm
Struja hladnog starta (ampera)
680 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Fabrikat Broj artikla
ALFA ROMEO 46227869
ALFA ROMEO 46227873
AUDI 4D0 915 105 A
AUDI 4F0 915 105 A
AUDI 8K0 915 105 C
AUDI 000 915 105 AF
AUDI 000 915 105 AE
AUDI 8E0 915 105 L
AUDI 8E0 915 105 H
AUDI 8E0 915 105 B
BMW 61 21 8 361 193
BMW 61 21 8 381 726
BMW 61 21 7 570 682
BMW 61 21 6 927 454
BMW 61 21 8 381 735
BMW 61 21 8 381 734
BMW 61 21 8 381 731
BMW 61 21 8 381 730
BMW 61 21 8 381 727
CHRYSLER CID 1000 83 E
CITROEN 5600 HR
CITROEN 5600 SX
CITROEN ZC 98 654 82
CITROEN 5600 JX
CITROEN 5600 QR
CLAAS 177 763 0
CLAAS 177 764 0
DAF 1650068
FIAT 51763097
FIAT 46227869
FIAT 46227873
FIAT 46214087
FORD 1U2J 10655 E4A
FORD 1139437
FORD YU2J 10655 E4A
IVECO 93162326
IVECO 2994558
JAGUAR 1X43 10655 CA
JAGUAR LNC 1250AA
JAGUAR LNA 1250BB
LANCIA 46227869
LEXUS 28800 YZZBC
LEXUS 28800 YZZBA
MERCEDES-BENZ 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ A 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ A 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ A 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ 004 541 23 01
MERCEDES-BENZ 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ HAA 193 54 1P 000
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 001 541 36 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 68 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 70 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 72 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 73 01
MINI (BMW) 61 21 7 570 682
MINI (BMW) 61 21 8 381 730
SMART (MCC) Q45400 21
MG YGD 0001 20
MOTORCRAFT 1 112 616
NISSAN 24410 3X10A
NISSAN 24410 2X101
OPEL 1201212
OPEL 13165238
OPEL 1201252
OPEL 1201256
OPEL 90564961
OPEL 1201274
OPEL 1777871
OPEL 90542072
OPEL 1201261
PEUGEOT 5600 GR
PEUGEOT 5600 QR
PEUGEOT ZC 98 654 82
PEUGEOT 7905 525 567
PEUGEOT 5600 HR
PEUGEOT 5600 JX
PEUGEOT 5600 CX
PINGUELY 244 020 6240
PORSCHE 999 611 070 00
PORSCHE 999 611 075 00
RENAULT 24 41 000 04R
RENAULT 77 01 376 965
RENAULT 77 11 222 781
RENAULT 82 00 377 287
RENAULT 79 05 525 567
RENAULT 82 00 377 288
RENAULT 77 00 758 380
RENAULT 77 01 381 063
RENAULT 77 01 381 064
ROVER YGD 0001 20
SCANIA 5241732
SCANIA 5355763
SCANIA 12760020
SEAT 1J0 915 105 C
SEAT 4F0 915 105 A
SEAT 8E0 915 105 B
SEAT 8E0 915 105 L
SEAT 8K0 915 105 C
SEAT 1J0 915 105 N
SEAT 000 915 105 AE
SEAT 000 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 AF
SEAT 8E0 915 105 H
SKODA 8K0 915 105 C
SKODA 8E0 915 105 L
SKODA 8E0 915 105 H
SKODA 000 915 105 AF
SKODA 4F0 915 105 A
SKODA 8E0 915 105 B
SKODA 000 915 105 AE
SUZUKI 33610-79J00
SUZUKI 33610 79J00 000
TOYOTA 28800-0G020
TOYOTA 28800-0N060
TOYOTA 28800-130LS
TOYOTA 28800-YZZAP
TOYOTA BCI-096
TOYOTA 28800-YZZBC
TOYOTA 28800-YZZBD
TOYOTA 28800 56638 83
TOYOTA 28800 57412 83
TOYOTA 28800-YZZBA
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 AE
VW (VOLKSWAGEN) 000 915 105 AE
VW (VOLKSWAGEN) 000 915 105 AF
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 AF
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 C
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 M
VW (VOLKSWAGEN) 8K0 915 105 C
VW (VOLKSWAGEN) 3B0 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN) 4D0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN) 4F0 915 105 A
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 B
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 H
VW (VOLKSWAGEN) 8E0 915 105 L
VW (VOLKSWAGEN) 1J0 915 105 N

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40020 12V 52AH 470A

7.958,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50010 12V 52AH 520A

8.591,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E110 12V 80AH 730A

16.871,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50070 12V 74Ah 750A

12.253,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A050 12V 60AH 680A

15.697,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40060 12V 60Ah 540A

8.867,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S30050 12V 56Ah 480A

7.670,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50100 12V 85Ah 800A

13.783,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50150 12V 110Ah 920A

18.099,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40010 12V 44AH 440A

7.140,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

BOSCH® PRO-MIX 18 V

BOSCH® Aku. ugaona brusilica GWS 18V-10 PC (125)

Stara cena 45.358,80 RSD 24.858,90 RSD sa PDV
VILLAGER® PNEUMATSKI ALAT

Villager® Elektro-pneumatski čekić VLN 1105

11.449,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akcija

MAKITA® Akumulator 632F69-8

Stara cena 20.390,00 RSD 18.590,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Akumulatorski sekač za navojne šipke SC103DZ

101.390,00 RSD sa PDV
METABO® Pribor

METABO® Magnetni nosač bitova 1/4″ – 52 mm

Stara cena 795,00 RSD 425,00 RSD sa PDV
MAKITA® - Akumulatorski alat

MAKITA® Akumulatorski udarni odvijač DTW701Z

39.890,00 RSD sa PDV
Čekić i macola

Macola 1 kg – drvena držalica

395,00 RSD sa PDV
MAKITA® Usisivači

MAKITA® Usisivač VC2012L

39.590,00 RSD sa PDV
METABO® Kompresori i pneumatski alat sa opremom

METABO® Pneumatsko crevo u buntu SUPER AIR

Stara cena 5.100,00 RSD 3.235,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Aku. glodalica za žljebove DPJ180Z (Solo)

31.190,00 RSD sa PDV
Akumulatorske bušilice-odvrtači

BOSCH@ Aku bušilica odvrtač UniversalImpact 18V-60 – Solo

8.395,00 RSD sa PDV
Akumulatorske bušilice-odvrtači

BOSCH® UniversalDrill 18V-60 Aku. bušilica-odvrtač – Solo

7.449,00 RSD sa PDV
Akumulatorske bušilice-odvrtači

BOSCH® Easy Drill 18V-40 Aku. bušilica-odvrtač – Solo

5.570,00 RSD sa PDV

Kategorije