ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40070 12V 72AH 680A

Šifra proizvoda: 0092S40070

10.751,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40070 12V 72AH 680A
Za putnička vozila, sledeći fabrikata.

ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CLAAS
FIAT
FORD
LANCIA
OPEL
RENAULT
SEAT
SUZUKI
TOYOTA
VAUXHALL
VW (VOLKSWAGEN)

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40070
Tip baterije:
12V 72AH 680A
Skraćenica trgovine (HKB):
572 409 068
Pretraga broja (KSN):
S4 007
Nominalna snaga:
72,00 Ah
Visina:
175 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
278 mm
Struja hladnog starta (ampera)
680 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Fabrikat Broj artikla

ALFA ROMEO 46227877
ALFA ROMEO 60672126
AUDI 191 915 105 Q
AUDI 191 915 105 M
BMW 61 21 9 069 480
BMW 61 21 8 363 901
BMW 61 21 8 363 902
BMW 61 21 8 381 711
BMW 61 21 8 381 717
BMW 61 21 8 381 714
CLAAS 177 793 0
FIAT 60672126
FIAT 60677707
FIAT 50503181
FIAT 71716340
FORD 1130888
FORD 93BB 10655 CC
FORD 98AB 10655 DA
FORD 98AX 10655 D2A
FORD 98AX 10655 D4A
FORD YS7J 10655 D4A
FORD 1130882
FORD 1072348
FORD 1072345
FORD 1062548
FORD YS7J 10655 D2A
FORD 1U2J 10655 C4A
FORD 3U2J 10655 DA
LANCIA 46 227 877
OPEL 9115186
OPEL 24447233 EU
OPEL 24446352 ER
OPEL 1201301
OPEL 1201299
OPEL 1201269
OPEL 09201873 EU
OPEL 09201470 ER
OPEL 6201272
OPEL 6201271
OPEL 24447233
OPEL 24446352
OPEL 13165239
OPEL 90540295
OPEL 19001894
OPEL 9195675
OPEL 1201280
RENAULT 77 11 222 787
RENAULT 77 01 376 973
RENAULT 77 00 431 761
SEAT 1L0 915 105 C
SUZUKI 33610 83E40 000
SUZUKI 33610-83E40
TOYOTA 28800-YZZID
TOYOTA 28800-YZZIE
VAUXHALL 91 158 372 ER
VAUXHALL 91 158 376 EU
VAUXHALL 91153990
VAUXHALL 91128943
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 Q
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105M
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 P
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 N
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 L
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 K

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40070 12V 72AH 680A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E050 12V 60AH 560A

12.720,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40280 12V 95Ah 830A

14.204,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50100 12V 85Ah 800A

13.783,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A150 12V 95AH 850A

27.834,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40070 12V 72AH 680A

10.751,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50080 12V 77Ah 780A

12.534,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40230 12V 45Ah 330A

7.269,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40080 12V 74Ah 680A

11.423,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S30050 12V 56Ah 480A

7.670,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50010 12V 52AH 520A

8.591,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

MAKITA® Električne testere

MAKITA® Tračna testera LB1200F

Stara cena 113.991,00 RSD 107.990,00 RSD sa PDV
MAKITA® Alati za brušenje i poliranje

MAKITA®Vibraciona brusilica 4557

Stara cena 13.671,00 RSD 12.890,00 RSD sa PDV
Placeholder BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 83-delna V-Line kutija

Stara cena 7.554,00 RSD 3.982,00 RSD sa PDV
METABO® Brusilice

METABO® Vibraciona brusilica FMS 200 Intec

Stara cena 13.895,00 RSD 8.145,00 RSD sa PDV
Igračke za dečake

Voz na baterije američki na paru 103 cm

1.400,00 RSD sa PDV
BOSCH® - Električne kosilice

BOSCH® Rezervni nož za UniversalRotak550 (LeafCollect nož)

Stara cena 3.598,80 RSD 2.964,50 RSD sa PDV
BOSCH® - Bušilice i vibracione bušilice PROFI

BOSCH® Vibraciona bušilica GSB 162-2 RE

Stara cena 88.999,00 RSD 69.255,00 RSD sa PDV
BOSCH® - Hameri za bušenje i štemovanje PROFI

BOSCH® El. pneum. čekić bušilica – GBH 5 – 40 D

Stara cena 90.999,00 RSD 70.575,00 RSD sa PDV
Silk i noževi za trimer

BOSCH® Bezbednosni plastični nož 26 cm (trimeri za travu)

Stara cena 1.145,00 RSD 995,00 RSD sa PDV
Kärcher®

KÄRCHER® Priključak PREMIUM G1 na 3/4

1.176,00 RSD sa PDV
Akcija bazeni

PRISM FRAME Premium ® bazen 6.1 m × 1.32 m

75.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 35-delni set burgija i bitova odvrtača

3.500,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 11 komada plastičnih gipkih produžetaka SDB

1.600,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Kofer Makpac 3

3.500,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – siva

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – bež

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

GAZEBO tenda 3×6

Stara cena 13.499,00 RSD 11.599,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda 3 x 9 sa bočnim stranama – bela

Stara cena 16.499,00 RSD 13.999,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

VRTNI PAVILJON 3X6 – BELI – Garaža tenda

Stara cena 28.199,00 RSD 25.799,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Metalna gazebo tenda Savona

Stara cena 31.499,00 RSD 29.499,00 RSD sa PDV

Kategorije