ValMax - Maksimalno povoljno!
Besplatna dostava od 9.999 RSD!
Sve za Vaš dom!

BOSCH® Akumulator 0092S40040 12V 60AH 540A

Šifra proizvoda: 0092S40040

8.867,00 RSD sa PDV

BOSCH – Akumulator 0092S40040 12V 60AH 540A
Za putnička vozila, sledeći fabrikata.

AUDI
BMW
CLAAS
JOHN DEERE
FORD
JAGUAR
MOTORCRAFT
NISSAN
OPEL
RENAULT
ROVER
SUZUKI
TOYOTA
VAUXHALL
VW (VOLKSWAGEN)

Status: Na zalihama

Shipping: 3 - 5 dana
Broj artikla:
0092S40040
Tip baterije:
12V 60AH 540A
Skraćenica trgovine (HKB):
560 409 054
Pretraga broja (KSN):
S4 004
Nominalna snaga:
60,00 Ah
Visina:
175 mm
Širina:
175 mm
Dužina:
242 mm
Struja hladnog starta (ampera)
540 A
Donja šina:
B13
Tip terminala:
1
Napon baterije:
12,0 V

Opis

Fabrikat Broj artikla
AUDI 4A0 915 105 A
BMW 61 21 8 377 128
BMW 61 21 8 363 893
BMW 61 21 8 363 894
BMW 61 21 8 363 895
BMW 61 21 8 377 131
BMW 61 21 8 363 896
BMW 61 21 1 371 552
BMW 61 21 1 373 670
BMW 61 21 8 377 132
BMW 61 21 8 377 127
CLAAS 177 778 0
CLAAS 177 791 0
JOHN DEERE EPYP560409
FORD 98AB 10655 AB
FORD 6G9N1 0655 NA
FORD 3U2J1 0655 GA
FORD 3U2J1 0655 FB
FORD 3U2J1 0655 BB
FORD 3U2J1 0655 CA
FORD 1445813
FORD 1426519
FORD 1445814
FORD YS6J 10655 B4A
FORD 98AX 10655 B4A
FORD 98AB 10655 BC
FORD 98AB 10655 BA
FORD 87BB 10655 BA
FORD 83BB 10657 AA
FORD 1130884
FORD 1072331
FORD 1053140
JAGUAR DBC 6427
JAGUAR JLM 10453
MOTORCRAFT 1 445 813
MOTORCRAFT 1 347 736
MOTORCRAFT 1 445 814
MOTORCRAFT 1 347 731
NISSAN 24410 AY60C
OPEL 1201204
OPEL 1201331
OPEL 93176704
OPEL 6201252
OPEL 6201250
OPEL 24447232
OPEL 1201200
RENAULT 77 11 222 786
RENAULT 82 00 253 615
RENAULT 77 01 376 972
ROVER Z15 5056
ROVER Z25 5056
SUZUKI 33610-83E40
SUZUKI 33610 83E40 000
TOYOTA 28800-YZZIC
VAUXHALL 93179170
VW (VOLKSWAGEN) 867 915 105

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će ostaviti komentar za proizvod “BOSCH® Akumulator 0092S40040 12V 60AH 540A”

Povezani proizvodi

BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40130 12V 95Ah 800A

14.223,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A110 12V 80AH 800A

20.929,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40001 12V 44AH 440A

6.826,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50100 12V 85Ah 800A

13.783,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A050 12V 60AH 680A

15.697,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40250 12V 60Ah 540A

9.447,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S4E070 12V 65Ah 650A

14.149,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S5A080 12V 70AH 760A

18.318,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S40200 12V 45Ah 330A

7.269,00 RSD sa PDV
BOSCH® – Starter baterija, putnički program

BOSCH® Akumulator 0092S50080 12V 77Ah 780A

12.534,00 RSD sa PDV

Zadnji pregledani proizvodi

Stacionarni alati

BOSCH® Stona / stubna bušilica PBD 40

Stara cena 41.102,00 RSD 29.695,00 RSD sa PDV
Kärcher®

KÄRCHER® Dizna prskalice

482,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 9-delni set umetaka nasadnih ključeva

Stara cena 8.274,00 RSD 4.422,00 RSD sa PDV
Klešta

Klešta špicasta 150 mm

373,00 RSD sa PDV
Čekić i macola

Čekić 0,4 kg drvena drška

365,00 RSD sa PDV
FISKARS®

FISKARS® QUICK FIT grabuljica metalna

2.917,00 RSD sa PDV
BOSCH® PRO-MIX 12 V

BOSCH® Aku. ravna testera GSA 12V 14 – soloMax

Stara cena 20.518,80 RSD 11.328,90 RSD sa PDV
Akumulatorske bušilice-odvrtači

BOSCH® Aku. odvrtač GTB 12V-11

Stara cena 57.598,56 RSD 31.821,79 RSD sa PDV
Rezervni delovi - aparate za zavarivanje

Šoba MB 501W

360,00 RSD sa PDV
BOSCH® - AeroTwin Retrofit metlica

BOSCH® AeroTwin Retrofit metlica 575 mm

1.997,13 RSD sa PDV
Akcija bazeni

PRISM FRAME Premium ® bazen 6.1 m × 1.32 m

75.800,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 35-delni set burgija i bitova odvrtača

3.500,00 RSD sa PDV
BOSCH® Akcija pribor

BOSCH® 11 komada plastičnih gipkih produžetaka SDB

1.600,00 RSD sa PDV
MAKITA® Akumulatorski program - Ostalo

MAKITA® Kofer Makpac 3

3.500,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – siva

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda bočna 3 x 1.8 – bež

9.490,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

GAZEBO tenda 3×6

Stara cena 13.499,00 RSD 11.599,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Tenda 3 x 9 sa bočnim stranama – bela

Stara cena 16.499,00 RSD 13.999,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

VRTNI PAVILJON 3X6 – BELI – Garaža tenda

Stara cena 28.199,00 RSD 25.799,00 RSD sa PDV
uzrast 3+, uzrast1+, Baštenski nameštaj, Baštenska stolica, Baštenski sto, Akcija baštenska stolica, Akcija baštenski sto, Baštenska garnitura, Akcija baštenskog nameštaja, Nameštaj od ratana, Plastične stolice, Akcija baštenski nameštaj Novi Sad, Akcija baštenskoi nameštaj Beograd, Bašta, Uređenje dvorišta, Sve za baštu, Bazeni akcija, Akcija bazena, Bazeni, Okrugli sto, Četvrtasti sto, baštenski set Novi Sad, Baštenski set Beograd, baštenska garnitura, baštenski set, baštenski nameštaj, ležaljke, baštenske ležaljke, sklopive baštenske ležaljke, baštenska stolica, baštenske stolice, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, oprema za baštu, baštenska oprema, baštensko crevo, baštenska creva, baštenski alat, baštenski sto, baštenska stolica, baštenski alat, baštenska klupa, aluminijumska stolica, aluminijumski sto, tenda, sklopiva tenda, tenda na sklapanje, tenda Beograd, tenda Novi Sad, tende beograd, tende novi sad, baštenske stolice beograd, baštenske stolice novi sad, baštenski nameštaj, baštenski nameštaj novi sad, baštenski nameštaj beograd, akcija tende, tende akcija, ljuljaška , ljulaška akcija, ljuljaška novi sad, ljuljaška beograd, ljuljaška niš, akcija nameštaj, akcija stolice, bašta, leto, odmor, dvorište, oprema za dvorište, baštenski nameštaj akcija, akcija baštenski nameštaj, akcija baštenski set, akcija baštenska garnitura, set za dvorište akcije, Akcija tende i suncobrani

Metalna gazebo tenda Savona

Stara cena 31.499,00 RSD 29.499,00 RSD sa PDV

Kategorije